Zaczarowany Papier


środa, 3 lutego 2016

W ostatniej chwili:)

Witajcie:)
Dziś post miał być zupełnie o czymś innym, ale przypomniałam sobie, że tylko do północy można zgłaszać prace szydełkowe na D.I.Y... czyli zrób to sam. Bardzo spodobały mi się zaprezentowane w zabawie cytrynki zrobione na szydełku. Mimo iż wszyscy komentowali, że kurs przejrzysty i prosty ja utknęłam na 1 rzędzie. Wszystko to dlatego, że nie jestem w szydełkowaniu zbyt dobra i nie wszystkie terminologie są mi znane. Pierwszy rząd polegał na wykonaniu magicznej pętelki, i ni jak nie wiedziałam co to jest. Na szczęście Karolina z bloga Bawełniane niteczki szybko pospieszyła z pomocą. Znaczy sama do mnie napisała i wszystko dokładnie wyjaśniła. Powiem Wam, że dzięki Jej pomocy i ja teraz uważam, że kursik na stronie jest prosty:)
Ponieważ nie miałam włóczki żółtej ani pomarańczowej moje cytrusy są dość hmm egzotyczne;)
A teraz jeszcze banerek do zabawyPrzypominam o moim CANDY. Zapisy do 12.02

5 komentarzy:

 1. No powiem Ci, że wygląda to całkiem fajnie :) Ja nie mam bladego pojęcia o szydełkowaniu, dlatego tym bardziej podziwiam Twoje prace :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Hihi rzeczywiście egzotyczne są Twoje cytrynki :).

  Fajnie Ci wyszły :).

  OdpowiedzUsuń
 3. Jak miałaś egzotyczną wełnę to i plasterki owoców masz egzotyczne:) Piękne plasterki Ci wyszły. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo ładnie wyszły cytrynki. W naszej pierwszej odsłonie podawałam linki jak zrobić magiczne kółko :) Dlatego dzięki Twoim wątpliwościom podam pod każdym postem linki jak co wykonać :)
  Dziękuję za zabawę :)

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję za każde pozostawione miłe słowo i za odwiedziny:) Będzie mi miło jeśli odwiedzisz mnie ponownie:)