Zaczarowany Papier


środa, 18 kwietnia 2018

UFOK-owy rok u Tereski

Witajcie:)
Co prawda ja jestem początkującą hafciarką i robię głównie małe hafty, ale i u mnie znalazły się UFOK-i. Chociaż niewielkie, to jednak;) Dlatego właśnie na początku roku zapisałam się do Teresy na zabawę polegającą na wyszywaniu UFOK-ów. Nie bardzo miałam jak napisać ten post wcześniej, na szczęście Tereska powiedziała, że mogę go wstawić w dowolnym momencie. Cały czas coś, i ciągle odkładałam jego wstawienie, aż tu kilka dni temu Teresa napisała mi "obyś w tym roku zdążyła" he he no i mnie zmobilizowała ;)

Pierwszy UFOK
Największy, ponieważ w zeszłym roku powstało tylko kilka krzyżyków. Do jego wyszywania zniechęcił mnie wzór, który nie jest rozrysowany kolorami, a symbolami i mi się wszystko zlewało.  Mikołaj pochodzi z gotowego zestawy do wyszywania. Pierwotnie miał mieć dwie strony i być zszyty, ale ja postanowiłam przerobić go na obrazek.

Drugi UFOK
Mały haft, który również pochodzi z gotowego zestawy do wyszywania. To kurczaczek, który trzyma w dzióbku balony. I tu przyznam szczerze nie wiem dlaczego poszedł w odstawkę. Pewnie czymś innym się zajęłam i zapomniałam o nim.

Trzeci UFOK
Zając, któremu brakuje już tylko konturów. Wzór jest z "Igłą Malowane". Zająca wyszyłam chyba ze 2 lata temu, a konturów nie dokończyłam, bo coś mi z nimi nie wychodziło i odstawiłam na później, i tak zleciało he he

Czwarty UFOK
To sówka, która jest z wklejanych diamencików. Bardzo fajnie się ją robiło do momentu, w  którym nie zauważyłam, że do zestawu dołączonych jest za mało diamencików w różnych kolorach.

Jak widzicie dużo tych zaległości nie mam. Dzięki zabawie u Teresy jest mobilizacja, by i tego się z pudełka pozbyć ;)

Banerek do zabawy

3 komentarze:

 1. dla jednych małe jest wielkie:)
  pokończysz hafciki mobilizuj siły:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Podziwiam ... dla mnie szycie, haftowanie to kosmiczny świat ... pięknie:-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Natalko! Piękne wzorki, Pomału je dokończysz wszystkie - Pozdrawiam Cieplutko

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję za każde pozostawione miłe słowo i za odwiedziny:) Będzie mi miło jeśli odwiedzisz mnie ponownie:)