Zaczarowany Papier


piątek, 22 marca 2019

UFOK-owy rok u Teresy

Witajcie :)
W zeszłym roku też brałam udział w zabawie w wyszywanie zaległości. Na szczęście w tym roku Tereska kontynuuje zabawę. Co prawda w poprzedniej edycji udało mi się wyszyć zaległości, ale w zeszłym roku powstały dwa nowe UFOK-i. Jeden z nich to wyklejanka, a drugi to haft z zestawu.

UFOK nr 1
Wyklejanka
Za ten obrazek zabrałam się na początku zeszłego roku, ale jakoś szybko odpuściłam, choć nie wiem czemu. Zabawa u Teresy zadziałała jak motywacja, postaram się zmierzyć z tą techniką jeszcze raz :)


UFOK nr 2
Haft z zestawu do haftu liczonego
Ci, którzy z takich zestawów korzystają to wiedzą, że tam wzór jest rozrysowany symbolami. Dla mnie jest to kompletnie nie czytelne. Dlatego wyszyłam tylko kawałek (choć wzór bardzo mi się podoba) i zniechęciłam się. Dopiero niedawno wpadłam na pomysł by takie wzory kolorować. Mam nadzieję, że niedługo pochwalę się już gotowymi kwiatami w wazonie ;) 
Za udział w zeszłorocznej edycji Tereska przysłała mi mały zestaw do haftu. Hafty są do przygotowania na kartki, ale wzory takie fajne, że może zrobię z nich ozdoby na choinkę ;)
Teresko bardzo Ci dziękuję:)

6 komentarzy:

Bardzo dziękuję za każde pozostawione miłe słowo i za odwiedziny:) Będzie mi miło jeśli odwiedzisz mnie ponownie:)